RegistreerLog in

Gelieve in te loggen of u te registreren om toegang te krijgen tot onze extranet.

Menu

Gelieve in te loggen of u te registreren om toegang te krijgen tot onze extranet.

search

Contacteer ons

BVBA MY IP Solution

FACTURATIEADRES:
Steenweg Deinze 150 bus 24
B-9810 Nazareth

T. +32 (0)9 277.91.00
F. +32 (0)9 277.96.07

info@myipsolution.be

AFHAALADRES:
Steenweg Deinze 59
B-9810 Nazareth

T. +32 (0)9 277.91.00
F. +32 (0)9 277.96.07

info@myipsolution.be

Formulier

Vul in en wij contacteren u zo snel mogelijk!

* = verplichte velden

 


MEDEWERKERS

Younes Marrou +32 (0)479 621 016  younes.marrou@myipsolution.be   Zaakvoerder
Marc Gyselinck +32 (0)488 972 305 marc.gyselinck@myipsolution.be Sales Manager
Alexander Eggermont +32 (0)9 277.91.00 alexander.eggermont@myipsolution.be Technical Sales
Jens Stragier +32 (0)9 277.91.00 support@myipsolution.be Support 
  +32 (0)9 277.91.00 order@myipsolution.be Administratie en Order
  +32 (0)9 277.91.00 logistiek@myipsolution.be Logistiek
Lindsey Devriendt +32 (0)9 277.91.00 marketing@myipsolution.be Marketing